Ubranka niemowlęce na Boże Narodzenie, body świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne święta, które w naszej kulturze są szczególnie obchodzone. Atmosferę świąt czujemy już długo przed świętami. Dla najmłodszych polecamy body i T-SHIRTY specjalnie na tę okazję. Mamy szeroki wybór wzorów, z wesołymi napisami, eleganckimi dodatkami lub personalizowane specjalnie dla Twojego dziecka np. “Pierwsze święta Marysi” i wiele innych. Może to być również świetny pomysł na prezent dla maluszka. Oferujemy również body nawiązujące do Sylwestra oraz Nowego Roku. Niech Twój maluszek będzie gotów na każdą okazję!


Święta Bożego Narodzenia

To najbardziej magiczny czas, na który długo czekamy oraz skrupulatnie planujemy i organizujemy każdy najdrobniejszy szczegół. Świąteczne dekoracje, wigilijne potrawy, najpyszniejsze dania, sałatki i ciasta, czy prezenty to kluczowe elementy tych świąt. Jak widać obowiązków  poprzedzających świętowanie wcale nie jest aż tak mało, zwłaszcza gdy uwzględnimy wielkie sprzątanie całego domu, dlatego też o pewnych sprawach warto pomyśleć z dużym wyprzedzeniem, by cały czas oczekiwania była radosny, bez zbędnych napięć i nerwów na ostatnią chwilę.
 

Świąteczne prezenty dla niemowlaków, dzieci i rodziców

Nieodłącznym elementem naszej tradycji, choć na ogół lubimy obdarowywać innych i samemu dostawać drobne upominki to nie ma co ukrywać że stwarzają one najczęściej najwięcej problemu, ponadto w wielu domach kupuje się je dwukrotnie, bo na Mikołajki oraz pod choinkę, przez co wybór jest jeszcze trudniejszy. Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszym klientom, którzy chcą podarować coś wyjątkowego przygotowaliśmy mnóstwo personalizowanych produktów, które z największą starannością wykonywane są pod indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znaleźć można świąteczne body niemowlęce z imieniem dziecka, body pomocnik Świętego Mikołaja,  koszulki dziecięce z Bożonarodzeniowym motywem i imieniem dziecka, świąteczne piżamki dziecięce z imieniem, poduszki, czy koszulki dla dorosłych.
Oprócz prezentów istotnym elementem jest świąteczna stylizacja. Na ten wyjątkowy czas polecamy rodzinne zestawy koszulek świątecznych, które można skompletować dla całej rodziny. W tym stroju zaskoczycie swoich znajomych oraz wykonacie wyjątkowe zdjęcia przy świątecznym stole, które będą piękna pamiątką na kolejne miesiące i lata.