Body niemowlęce wielopak

Zestawy bodziaków dla niemowląt – wielopaki. Śliczne komplety bodziaków dla chłopców oraz dziewczynek. Idealne na wyprawkę dla niemowlaka.

Nowe ubranka dziecięce w korzystnej cenie? Nie musisz szukać dłużej! Dzięki produktom, jakimi są wielopaki body, uzupełnisz szafę swojego maluszka o nowe sztuki miłej w dotyku odzieży. W jednym opakowaniu znajdują się trzy pary bodziaków z długimi i krótkimi rękawkami. Zestawy składają się z ubranek w kolorze białym, czarnym i czerwonym, a także wyłącznie białym. Na każdym z nich znajduje się żartobliwy nadruk – napis lub grafika.

Zestawy bodziaków mogą być świetnym prezentem do wyprawki młodego rodzica. Sprawdzą się też jako podarunek dla malucha – proponujemy tu na przykład komplet przygotowany specjalnie na roczek dziecka. Można je spersonalizować - w tym celu trzeba wpisać imię małego solenizanta lub solenizantki w przeznaczonym do tego okienku, a zostanie ono umieszczone na ubranku. Zestawy występują w rozmiarach od 56 do 104. W ich produkcji wykorzystano certyfikowaną bawełnę najwyższej jakości. U dołu oraz przy szyi zapinane są zaś na napy. Wybierz wielopak, który najbardziej przypadł Ci do gustu i dodaj go do zakupowego koszyka.