Dekoracje na roczek – balony, ozdoby, zaproszenia, gadżety

Jesteś na etapie przygotowań pierwszej imprezy urodzinowej swojego dziecka? Jeśli tak to idealny moment by wyposażyć się we wszystkie niezbędne gadżety by przygotować idealną uroczystość.

Wszelkiego rodzaju ozdoby i dekoracje to podstawowy element świetnej imprezy. W pierwszej kolejności zapoznaj się z naszą ofertą ubranek na roczek. Posiadamy świetne wzory body na roczek z dowolnym imieniem dziecka.  Następnym etapem będzie zakup dekoracji. Możesz wybrać czy ozdoby mają być dla dziewczynki czy dla chłopca.

Balony na roczek posiadamy w różnych kolorach, balony w kształcie cyfry 1, pompowane powietrzem lub helem. Następnie proponujemy różnego rodzaju  serwetki i talerzyki. Do tortu znajdziesz topery i świeczki na roczek. Przy odpaleniu świeczki na torcie przyda się wystrzałowe konfetti! Zapraszamy!


Jak dobrze przygotować roczek? Pomysły i wskazówki

Dobrze przygotowana impreza urodzinowa to nie tylko duma rodziców, ale również świetne wspomnienia i pamiątka dla dziecka - fotografie. Na pewnie nie zabraknie gości - rodzina, dziadki, chrzestni. Jeżeli chcesz aby roczek był udany? Wyposaż się w obowiązkowe gadżety i dekoracje na roczek! Przede wszystkim potrzebujesz personalizowanego ubranka na roczek - bodziaki - tak znajdziesz w naszym sklepie. Następnie zakup balony i ozdoby urodzinowe! Balony na roczek w kształcie cyfry 1 mamy w kilku rozmiarach oraz kolorach. Dla gości przygotuj ozdobne talerzyki oraz podarunki!

Dekoracje na roczek dla dziewczynki

Dla dziewczynki przygotujesz ozdoby i dekoracje w ulubionym dla niej motywie i kolorach. Balony w kolorze różu, talerzyki, serwetki i ozdoby w motywem z bajek lub nadrukiem jednorożca czy księżniczki to idealna propozycja dla małej jubilatki.

Dekoracje na roczek dla chłopca

Chłopcy to miłośnicy samochodów, traktorów i wszelkiego rodzaju maszyn wyścigowych. Dla chłopców na roczek proponujemy ozdoby w kolorach niebieskim czy złotym, srebrnym. Na pewno trafione będą ozdoby z motywem McQueen, czy uwielbianej Maszy. To wszystko sprawi że roczek będzie zapamiętany na długi czas!