Komplety niemowlęce dla chłopców

Dobieranie “góry” ubrania do “dołu” potrafi sprawić trochę problemów nawet w przypadku maluszka. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się komplety niemowlęce dla chłopców składające się z bodziaka oraz spodni jak również zestawy wielu bodziaków oraz spodni niemowlęcych. Świetnie zestawy nie tylko na wyprawkę dla noworodka. Wybierając komplet niemowlęcy masz gotowy strój dla swojego niemowlaka.

Warto zadbać o odpowiedni strój dla chłopca – proponujemy wiele różnych wzorów kompletów niemowlęcych dla chłopców składających się z body oraz spodni. Jedną z ważniejszych okazji, kiedy zainteresujesz się kompletami są pierwsze urodziny, posiadamy wiele ciekawych wzorów body niemowlęcych na roczek.

Komplet niemowlęcy BODY + SPODNIE na roczek

Original price was: 65.00 zł.Current price is: 55.00 zł.

Eleganckie komplety dla chłopca

Zapowiada się impreza rodzinna? A może tuż tuż będą pierwsze urodziny Twojego maluszka? Warto sprawdzić naszą ofertę ubranek na roczek - to ciekawe komplety niemowlęce dla chłopców.
Oferujemy dużo zestawów, które maluszek może nosić na co dzień. Wygodny materiał i praktyczne ściągacze sprawiają, że są to ubranka idealne do zabawy i odkrywania świata. Większość bodziaków ma długie rękawki, ale znajdą się też modele z rękawkami krótkimi. Poza nimi w naszym asortymencie znaleźć można też szereg propozycji, które sprawdzą się jako podarunek na szczególne okazje. Oferujmy zestawy idealne na Boże Narodzenie i Wielkanoc, a także na pierwsze lub drugie urodziny dziecka. Wiele z nich można personalizować, jak na przykład ubranka z nadrukiem w postaci metryczki.