PIŻAMY DZIECIĘCE z nadrukiem

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych piżamek dziecięcych z nadrukiem. Każda piżamka może być przygotowana z Państwa indywidualną personalizacją. Poniżej można zapoznać się z różnymi wzorami piżamek z nadrukowanymi grafikami oraz imieniem dziecka.

Piżamki występują w rozmiarach od 86 do 122 w kolorze różowo-białym dla dziewczynek oraz turkusowo-białe dla chłopców. W rozmiarze do 104 piżamki posiadają zapinki przy szyi. Na brzuszku nanosimy nadruk z dowolnym imieniem dziecka.

Piżamki są idealnym prezentem dla malucha.

Wyświetlam wszystkie wyniki 13

Piżamki dziecięce

Oferujemy w trzech soczystych i intensywnych barwach, wykonane z milutkiej bawełny zapewniającej ciepło i komfort snu u dziecka. Wyjątkowość naszych piżamek gwarantują atrakcyjne kolorowe nadruki oraz fakt, że każdą z nich przygotowujemy z myślą o jednym jedynym dziecku, dla którego dedykowana jest piżamka. Wystarczy podać imię dziecka, a my stworzymy dla niego wyjątkową piżamę z ulubionym wzorem.

Piżamki dedykowane są dla dzieci od 1 roku życia do ok. 6lat. Piękne kolory i oryginalne grafiki sprawiają, że każdy maluch a zarazem jego rodzic jest nimi oczarowany. Do tego jeszcze imię dziecka i mamy ulubiony strój do spania, przez co gwarantujemy że na zakupie jednej sztuki się nie skończy :) Piżamki są miłe w dotyku, wykonane z wysokiej jakości bawełny, do tego personalizowany nadruk, to wszystko wpływa na fakt, że produkt ten idealnie nadaje się na prezent. Czerwona piżamka z reniferem i imieniem dziecka to z pewnością trafiony Mikołajkowy upominek od cioci czy babci.

Dodatkowym atutem jest fakt, że wewnątrz piżamek nie ma żadnych wszywanych metek, które mogą podrażniać delikatną skórę dziecka i przeszkadzać w czasie snu. Metkę z rozmiarem wystarczy odkleić, a następnie piżamkę można bezpiecznie uprać w 30 stopniach, prasowanie zalecane na lewej stronie.