Akcesoria ciążowe dla przyszłej mamy

Kompletując wyprawkę, często zapominamy o akcesoriach dla mamy. A przecież są tak samo ważne jak ubranka niemowlęce czy przyrządy do pielęgnacji dziecka. Jeśli i Ty pominęłaś je, robiąc zakupy przed urodzeniem Twojego dziecka, sprawdź produkty, które zamieściliśmy w tym dziale naszego sklepu internetowego. Akcesoria dla mamy to asortyment przygotowany z myślą o kobietach w ciąży i tych, które niedawno powitały na świecie swoje maleństwo. To tutaj znajdziesz laktatory nieodzowne na początku karmienia piersią, przydatne szczotki do butelek, chłonne podkłady, koszule ciążowe czy poduszki do karmienia.

Wyprawka dla mamy – jak ją skompletować?

Akcesoria ciążowe to artykuły, od których powinnaś zacząć kompletowanie wyprawki dla mamy. Na pewno przyda się wygodna, przewiewna i dostosowująca się do poszczególnych etapów ciąży koszula do spania. Na tym etapie możesz też kupić już poduszkę do karmienia – wykorzystasz ją podczas nocnego odpoczynku, pomoże Ci ona przybrać bardziej komfortową pozycję podczas nocnego odpoczynku.

Co jeszcze Ci się przyda? Pamiętaj, że wyprawka do szpitala to nie tylko body niemowlęce, kocyk i inne akcesoria dla dziecka. Przynajmniej kilka tygodni przed porodem zaopatrz się w podkłady poporodowe, laktator i – wspomnianą już – poduszkę do karmienia.


Akcesoria ciążowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria ciążowe, które ułatwią Ci przejście przez ten wspaniały, ale często również i uciążliwy, czas. Dzięki wygodnym poduszkom w końcu się wyśpisz, a specjalnie zaprojektowane koszule nocne posłużą Ci od początku ciąży, poprzez poród, aż po okres połogu.

Wyprawka do szpitala

W sklepie internetowym Moocha.pl kupisz również akcesoria, które przydadzą Ci się podczas pobytu w szpitalu. Do torby szpitalnej zapakuj jeden z naszych laktatorów. Możesz zdecydować się na ręczny odciągacz pokarmu, który zajmuje mało miejsca, jest mały, cichy i dyskretny albo wybrać bardzo wygodną w użyciu wersję elektryczną. Do obu dołączona jest podkłady jednorazowe są bezpieczne w stosowaniu i nie powodują podrażnień skóry, nawet tak delikatniej jak niemowlęca. Przejrzyj nasze wszystkie propozycje akcesoriów dla mamy i dodaj do swojego koszyka te spośród nich, które najbardziej Ci odpowiadają.