Smoczki i zawieszki dla noworodka

Ubranka niemowlęce, akcesoria do kąpieli, wózek, fotelik samochodowy – kompletując wyprawkę dla dziecka, oprócz tych wszystkich gadżetów zadbaj również o smoczek dla niemowlaka. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdziesz tego rodzaju akcesoria bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Niezaburzające odruchu ssania, mające pozytywny wpływ na mowę czy zgryz, a ponadto wykonane z bezpiecznego dla dzieci silikonu – takie smoczki dla noworodka możesz stosować bez obaw o rozwój swojej pociechy. Sprawdź także nasze zawieszki, dzięki którym smoczek nie zgubi się w najmniej nieodpowiednim momencie.


Smoczek dla niemowlaka – jaki wybrać?

Smoczki dla niemowląt powinny być przede wszystkim bezpieczne. Takie produkty kupisz w sklepie internetowym Moocha.pl. Zrobione z pierwszej klasy silikonu, wolne od szkodliwego BPA oraz mające specjalnie wyprofilowany kształt, który ułatwia maluchowi oddychanie przez nos – oferowane w tym dziale produkty to maksymalnie przemyślane konstrukcje i starannie dobrane materiały. Na co jeszcze zwrócić uwagę, kupując smoczek dla noworodka? Sprawdź, czy jest on przebadany przez naukowców i lekarzy. Wymóg ten spełniają dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria. Pamiętaj też, żeby dopasować smoczek do wieku dziecka. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi nie będzie to dla Ciebie problemem.

Smoczki dla niemowlaka – uspokajające, dynamiczne, silikonowe

Proponujemy Ci produkty marki LOVI, określane jako smoczki numer jeden i rekomendowane przez tysiące mam. Dlaczego? Ponieważ nie zaburzają one odruchu ssania, nie musisz martwić się, że ich używanie spowoduje problemy z karmieniem piersią. Mało tego – w odróżnieniu od innych produktów tego typu, nie wpływają negatywnie na rozwój mowy dziecka czy zgryz.

W naszym sklepie dostępne w wielu wersjach do wyboru: uspokajające, dynamiczne, w kilku wariantach kolorystycznych, dla dzieci od urodzenia do 18 miesięcy, pojedyncze oraz w opakowaniach zawierających 2 smoczki.

Różnorodne zawieszki dla niemowląt

W sklepie internetowym Moocha.pl zaopatrzysz się też w zawieszki dla noworodków. Te niewielkie kolorowe gadżety są bardzo przydatne. Wybierz jeden z oferowanych przez nas modeli i przypnij go do smoczka, a zyskasz pewność, że nie zapodzieje się on przed wyjściem na spacer czy wieczornym usypianiem. Zawieszki do smoczka możesz też wykorzystać w inny sposób – podepnij je do gryzaka malucha. Przejrzyj nasze propozycje gadżetów z tej kategorii: dopasuj smoczki do wieku swojego dziecka i jego potrzeb, wybierz kolor i wzór zawieszki, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Nie zapomnij sprawdzić też naszej pozostałej oferty. Body niemowlęce, dekoracje urodzinowe dla dzieci, akcesoria dla mamy – to tylko jej część.