[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

bodziaki

Bodziaki z napisami

[/vc_column_text][vc_wp_custommenu title=”PRODUKTY” nav_menu=”443″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

KONKURS FOTOGRAFICZNY

[/vc_column_text][vc_separator][vc_column_text]

Konkurs fotograficzny 2020

Konkurs jest skierowany dla klientów sklepu Moocha.pl, którzy doceniają naszą pracę w tworzeniu niezwykłych ubranek i razem z nami chcą szerzyć myśl naszej marki oraz wspólnie z nami ją rozwijać. 

Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie jednej fotografii przedstawiającej maluszka, który ubrany jest w produkt marki Moocha. Liczy się kreatywność i pomysł! 🙂

Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez naszą komisję i umieszczone w poście konkursowym na naszym profilu Facebook. Internauci będą mieli 10 dni na lajkowanie Waszych zdjęć. To zdjęcie, które zbierze najwięcej lajków oczywiście wygrywa nagrodę główną o wartości 150zł jako bon do sklepu Moocha.pl

 

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest właściciel sklepu internetowego Moocha.pl, firma SELECT MUSIC Mateusz Kaczmarski

2. Udział w konkursie oznacza akceptację jego regulaminu.

3. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 165).

4. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora konkursu fotograficznego do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu lub w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U z 1997., nr 133, poz.883 z późniejszymi zmianami). Poprzez wysłanie zdjęć na konkurs nieodpłatnie przenoszą na Organizatora wszelkie autorskie prawa majątkowe do nich, na wszelkich polach eksploatacji, o których mowa w art. 50 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 z późniejszymi zmianami).

5. Organizator wybierze najlepsze zdjęcia do udziału w konkursie.

6. Aby wziąć udział należy przesłać zdjęcie swojego dziecka w ubranku zakupionym w sklepie internetowym Moocha.pl. Przesłać należy tylko jedno zdjęcie.

7. Zdjęcia należy wysyłać na adres email konkurs@moocha.pl

8. W tytule wiadomości należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz miejscowość z której pochodzi np. „Amelka Kowalska z Łodzi”

9. Nadesłane zdjęcia będą opublikowane na profilu fb sklepu Moocha.pl pod adresem https://www.facebook.com/moochastylowedzieciaki/
Post konkursowy zostanie opublikowany 1 dnia każdego miesiąca.

10. Ocenianie poprzez „lajkowanie” nadesłanych zdjęć będzie trwać przez 10 dni, czyli do każdego 10 dnia miesiąca. W tym dniu zdjęcie, które osiągnie najwięcej „lajków” zostaje wytypowane jako najlepsza fotografia, a osoba, która je nadesłała wygrywa nagrodę główna.

11. Nagroda jest w postaci bonu o wartości 150zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie Moocha.pl

12. Konkurs jest cykliczny, z comiesięczną edycją.

13. Zapraszamy do zabawy 🙂

[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” images=”8382,8086,7772,7773,7159,7056,6453,6116,6113″ img_size=”medium” onclick=””][/vc_column][/vc_row]