0
0.00 
Sklep Moocha

moochaMoocha to sklep internetowy wychodzący na przeciw oczekiwaniom rodziców i ich dzieci.

Moocha to Polska marka, zajmująca się produkcją bodziaków dziecięcych, ale i nie tylko. To ekskluzywna marka, to nowa jakość, wygoda i styl. Nasze body są oryginalne i niepowtarzalne. Stworzona z myślą o najmłodszych tak aby zapewnić im komfort i wygodę, a jednocześnie modny i niepowtarzalny wygląd. Dla nas liczy się jakość i wytrzymałość.

Specjalizujemy się w produkcji bodziaków z napisami, a każdy rodzic może stworzyć body z własnym napisem, który najbardziej pasuje do jego dziecka. Nasze body są z najwyższej jakości materiałów, w 100% wykonane z polskiej bawełny. Dodatkowym atutem jest trwały i niezniszczalny napis. Nie niszczy się w czasie prania, można po nim prasować nawet na najwyższej temperaturze żelazka bez obawy że nadruk się stopi. Body z nadrukiem to idealny prezent dla dziecka lecz nie tylko. Można sprawić miłą niespodziankę komuś bliskiemu np. ubierając dziecko w body z napisem „Mam super dziadka” lub zaskoczyć wszystkich i w oryginalny sposób przekazać rodzinie wiadomość o kolejnym dziecku zakładając body z napisem „Będę starszą siostrą/ Będę starszym bratem„. W ofercie sklepu internetowego Moocha.pl mamy szeroki wybór wzorów przykładowych nadruków, ale jesteśmy otwarci na każdą propozycję ze strony klienta. Sprzedajemy body w kolorze czarnych i białym z krótkim lub długim rękawem w rozmiarach od 56-104.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie można zobaczyć całą ofertę Moocha.

Dostarczamy nasze bodziaki również do wielu sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Lista sklepów cały czas się poszerza. Nasze bodziaki cieszą się wielkim zainteresowaniem. Zapraszamy do działu Współpraca gdzie można znaleźć więcej informacji. Jeżeli chcą Państwo mieć w ofercie nasze bodziaki, napisz! Możemy stworzyć również Państwa indywidualne wzory! Zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,

Moocha

X