Body na roczek dla chłopca i dziewczynki

Szykujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka z okazji pierwszych urodzin? Jeżeli chcesz zadbać by Twój maluszek elegancko wyglądał podczas swojej pierwszej imprezy urodzinowej, koniecznie zobacz nasze body na roczek! W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ubranek dla chłopców i dziewczynek, które zostały uszyte z wysokiej jakości miękkiej bawełny z polskiej dziewiarni. Poniżej prezentujemy nasz wzory na roczek Twojego maluszka 🙂

 

Mucha

29.00 

Mam roczek

29.00 

Ubranko na roczek dla chłopczyka

Na pierwsze urodziny dla chłopczyka proponujemy liczne bodziaki ze wzorami urodzinowymi. Dużą popularnością cieszy się wzór “Ale szok mam już rok”. To body jest najczęściej kupowane na roczek maluszka. W swojej ofercie posiadamy również bodziaki z muszką jak również krawatem. Do każdego bodziaka można dokupić eleganckie leginsy lub spodnie, które również posiadamy w swojej ofercie.

Ubranko na roczek dla dziewczynki

W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów specjalnie przygotowanych na roczek dla dziewczynki. Bardzo często mamy kupują body z myszką z jedynka w środku oraz imieniem w kolorze brokatowego różu. Do każdego bodziaka proponujemy spódniczkę tiulową.

Dekoracje na roczek

Oferujemy Państwu świetnie dobrane różnorodne dekoracje na roczek – dla chłopca i dla dziewczynki. Balony na roczek, gadżety, dekoracje, zaproszenia, serwetki czy też talerzyki. Nasze produkty pomogą Ci w przygotowaniu wymarzonej imprezy na pierwsze urodziny.