Bodziaki niemowlęce Moocha, Polska jakość

Polska marka, body, body dziecięce to właśnie Moocha. To ekskluzywna marka, to nowa jakość, wygoda i styl. Nasze body są oryginalne i niepowtarzalne. Stworzona z myślą o najmłodszych tak aby zapewnić im komfort i wygodę, a jednocześnie modny i niepowtarzalny wygląd. Dla nas liczy się jakość i wytrzymałość.

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce z najlepszych jakościowo materiałów w rodzinnej pracowni. Wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Bawełna z której uszyte są bodziaki nie blakną i nie farbują podczas prania. Napy posiadają atesty i są bezpieczne. Kupując nasze produkty wiesz, że kupujesz najwyższej jakości produkty, które na długo posłużą maluchowi.

Najlepszą rekomendacją są już liczni zadowoleni mali klienci, którzy uwielbiają nasze produkty. Na naszym fanpage’u na Facebooku (tutaj) można zobaczyć zdjęcia naszych małych klientów. Naszymi klientami są mamy, przyszłe mamy oraz wszyscy którzy chcą, aby ich dzieci wyróżniały się i wyglądały oryginalnie. Jesteśmy nieliczni, którzy nie boją się koloru czarnego dla dzieci! Czarny kolor to też kolor i idealnie nadaje się dla maluchów.

Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby mogły być przeznaczone do użytku przez dzieci. Jest to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego nasze produkty spełniają rygorystyczne wymogi i posiadają certyfikaty:

Certyfikat bezpieczny dla dziecka
Certyfikat przyjazny dla człowieka
Certyfikat bezpieczny dla niemowląt

polska marka, body, body dziecięce

Produkty uszyte są z materiałów posiadających atest Oeko-Tex® Standard 100. Stosowany jest w krajach UE, produkty posiadające certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 nie muszą posiadać polskich certyfikatów.

polska marka, body, body dziecięce

Body z napisem, twoim tekstem, imieniem