0
0.00 

Prezent na dzień mamy

Dzień Mamy to jeden z najważniejszych dni w całym roku, przypada na 26 Maja. Z tej okazji przygotowaliśmy liczne prezenty, które będą wyjątkowe i niezapomniane.
Prezent na Dzień Mamy powinien być szczególny oraz powinien przekazać jak najwięcej miłości. U nas znajdziecie wiele propozycji, doskonałych na prezent od najmłodszych dzieci oraz od tych całkiem dorosłych,  którzy zawsze pamiętają o swoich kochanych Mamach.

Personalizowane prezenty na dzień Mamy

Wyjątkowe prezenty to prezenty wykonane na specjalne życzenie – to prezenty personalizowane na przykład z imieniem Mamy lub imieniem osoby składającej życzenia. Przygotowaliśmy dla Was szereg propozycji. Koszulki dla Mam z ich imieniem, poduszki z dedykacją dla Mamy i podpisem dziecka, zestawy koszulek / bodów z imionami. Spraw by Twój prezent był szczególny i wyjątkowy, personalizowany podarunek sprawi Twojej Mamie lub Mamie Twoich dzieci wiele radości.

Zestawy dla Mamy i dziecka

Szczególnie wyjątkowe dla młodych Mam są te pierwsze Dni Mamy, a na barkach tatusiów spoczywa wtedy obowiązek uczenia dziecka od małego jak ważny jest Dzień Mamy, nawet gdy samo jeszcze niewiele rozumie. Spraw swojej żonie, partnerce najmilszy prezent tego dnia, personalizowane zestawy dla mamy i dziecka to urocza pamiątka na długie lata i wielka radość dla młodej Mamy. Stwórz swój własny zestaw, dla mamy i wszystkich dzieci.

Ubranka niemowlęce z dedykacja dla Mamy – to sprawdzony prezent z okazji Dnia Mamy. Szczególną popularnością cieszy się Body Nasz pierwszy dzień Mamy z dowolnym imieniem dziecka. Jednak na ten dzień sprawdzi się wiele innych propozycji z naszych Body o Mamie z bardziej uniwersalnym napisem, jak np. Kocham Cię Mamo, Królewna Mamusi, Synuś Mamusi. Czasem tak niewiele może wywołać uśmiech i wiele radości 🙂

Body Synuś Mamusi ver2

Original price was: 39.00 zł.Current price is: 33.00 zł.
X