0
0.00 
komplet dzień chłopaka
Dzień Chłopaka i Mężczyzny – czym się różnią i kiedy je obchodzimy

Choć panowie w ciągu roku mają aż 2 okazję do swojego świętowania, to niewątpliwie ranga ich uroczystości nie równa się z popularnym świętem Kobiet obchodzonym 8 marca. Dlaczego tak jest oraz kiedy obchodzone są Dni płci męskiej – zachęcamy do artykułu.

30 września – Dzień Chłopaka

To święto chyba każdy pamięta z własnych czasów szkolnych, stąd też dla wielu osób dzień ten kojarzy się głównie ze świętem nastolatków, więc nie jest też celebrowany na dużą skalę wśród osób dorosłych. Tego dnia w sposób symboliczny obdarowuje się kolegów z klasy lub też męskie grono współpracowników. W dzień chłopaka Panie, które uznają te święto często wręczają drobne upominki również swoim bliskim mężczyznom – ojciec, brat, kuzyn. Co ciekawe dzień chłopaka w każdym państwie jest obchodzony w zupełnie innym czasie.

10 marzec – Dzień Mężczyzny

Tuż po Dniu Kobiet, trochę jakby w ramach rewanżu świętujemy Dzień Mężczyzny. To święto jednak jest mniej znane niż wrześniowy dzień chłopaka, a wiele osób z pewnością nawet nie wie o jego istnieniu. W tym dniu panie najczęściej obdarowują upominkiem wyłącznie swoich mężów, czy partnerów pomijając innych męskich członków rodziny/znajomych.

POMYSŁ NA PREZENT

Dla chłopców w wieku szkolnym doskonale się sprawdza worki – idealne na strój , na buty, na wyjście na miasto. Worek z napisem “chłopak z klasą” to idealny prezent na ten dzień, a gra słów daje pole do popisu przy interpretacji ? innym pomysłem dla chłopców mogą być drobne gadżety, jak np breloczek, magnes. Z kolei dla mniejszych chłopców np w żłobku można zakupić personalizowane śliniaczki z imieniem.

Co kupić mężowi / partnerowi z okazji Dnia Chłopaka?

Jeśli chodzi o materialne prezenty warto wybierać takie, które zostaną na pamiątkę. Perfumy, słodycze, to są standardowe prezenty, które czasem można odebrać jako kupione w ostatniej chwili. W tym dniu szczególnie polecamy poduszki z dedykacją lub koszulki z zabawnym tekstem. Dla miłośników trunku z pianką “piwo to moje paliwo”, dla kochających mężów “robię co chce, kiedy chce i gdzie chcę. Tylko muszę zapytać moja żonę”. Uśmiech na twarzy adresata prezentu gwarantowany.

Prezenty dla dzieci

Szczególny prezent w tym dniu można podarować wszystkim mężczyznom w domu, nie pomijając najmłodszych członków – dzieci. Zestawy bodów/ koszulek dla małych i dużych to świetne pomysł na piękny prezent, ale przy okazji doskonały strój na wspólną sesje zdjęciową czy wyjście na domową uroczystość. Do wyboru wiele zestawów, chłopaki rządzą, jaki ojciec taki syn, mały miś-duży miś, mam super tate, mam super synka.

Dzień Chłopaka – czy w ogóle go świętować

Wiele osób wychodzi z założenia że swoje uczucia powinno się okazywać każdego dnia, a takie dni jak walentynki, dzień kobiet, czy chłopaka to czysto komercyjne święta, których nie powinno się obchodzić. Choć zgadzamy się że stwierdzeniem że uczucia powinniśmy okazywać każdego dnia, to jednak życie jest zbyt krótkie by odmawiać sobie odrobiny dodatkowej przyjemności. Każda okazja do świętowania i szczególnego okazania uczucia, czy wręczenia miłego podarunku jest dobra. Jeśli się wahasz czy robić prezent dla męża lub czy kupić czekoladę w ten dzień dla kolegi z klasy to odpowiedź brzmi – TAK. Tak samo jak Panie czują się miło, gdy dostają upominki w dzień kobiet, tak samo doceńmy naszych mężczyzn i raz w roku podarujmy im coś miłego z okazji ich święta.

komplet dzień chłopaka
Komplet TATA SYN na dzień chłopaka
X