0
0.00 
Dzień Nauczyciela — oryginalne pomysły na prezent
Dzień Nauczyciela — oryginalne pomysły na prezent

Choć kwiaty i czekoladki to miłe podarunki, trudno określić je jako wyszukane czy oryginalne podarunki. Jeśli szukasz bardziej niesztampowych pomysłów na prezenty na Dzień Nauczyciela, przeczytaj nasz poradnik. Podpowiadamy w nim, gdzie i co kupić wychowawcom i nauczycielom z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Gdzie kupić prezent na Dzień Nauczyciela?

Zakup prezentu na Dzień Nauczyciela warto zaplanować wcześniej. Zamiast w pośpiechu kupować czekoladę w najbliższym markecie czy wystawać w kolejkach w kwiaciarni, sprawdź ofertę sklepów internetowych. Znajdziesz tam pomysły na oryginalne prezenty dla nauczycieli. Równie dobrym rozwiązaniem jest zrobienie upominku samodzielnie przez dziecko, a jeszcze lepszym – połączenie obu tych opcji i podarowanie nauczycielowi prezentu DIY i wybranego gadżetu kupionego w sklepie.

Co kupić na prezent na Dzień Nauczyciela?

Zastanawiasz się, co kupić na prezent na Dzień Nauczyciela? Jeśli ma być to upominek od całej klasy czy grupy przedszkolnej, przed jego zakupem warto zrobić burzę mózgów. Bidon dla wuefisty, kolorowe kolczyki dla nauczycielki plastyki czy dekoracyjny globus dla pana od geografii – to tylko niektóre pomysły, jakimi możesz się zainspirować.

Praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela

Szukając pomysłu na upominek dla nauczyciela, kieruj się nie tylko oryginalnością, ale zwróć uwagę także na jego praktyczność. Każdemu pracownikowi oświaty przydadzą się artykuły papiernicze, takie jak elegancki notatnik, długopis z dedykacją czy kolorowy kalendarz. Inny pomysł to kubek – by był nietuzinkowy, zdecyduj się na wersję z zabawnym napisem lub zwykłą, białą filiżankę ozdób własnoręcznym podpisem wykonanym permanentnym markerem.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy?

Co dać na prezent na Dzień Nauczyciela wychowawcy lub wychowawczyni? Oprócz wymienionych wyżej upominków możesz zdecydować się na personalizowaną koszulkę. Taki upominek jest równie – jeśli nie bardziej – praktyczny. By dodać mu niesztampowości, wybierz personalizowaną wersję. „Nie mam nerwów”, „Królowa życia” czy „Mam być szczera czy miła?” – to tylko kilka pomysłów na napisy, które mogą zdobić T-shirt dla nauczycielki. A jeśli szukasz personalizowanych koszulek męskich, sprawdź produkty dostępne tutaj: https://moocha.pl/kategoria-produktu/koszulki-meskie/.

Prezent na Dzień Nauczyciela do przedszkola

Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto pracowników szkół, ale także przedszkoli. Nie zapominaj o tym i opiekującym się na co dzień Twoim dzieckiem paniom wręcz wybrany upominek. W tym przypadku również sprawdzą się koszulki z napisami, ale nie tylko! Oprócz nich możesz zdecydować się na personalizowaną poduszkę, którą ozdobi krótki tekst. Nie muszą to być wymyślne hasła. „Poduszka Pani Kasi”, „Dla wspaniałej Cioci Ani” – kilka prostych słów wystarczy, by sprawić radość obdarowanej osobie.

X