0
0.00 
ubranka niemowlęce
Najważniejsze elementy wyprawki dla noworodka

Kilka miesięcy wcześniej, kiedy dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą – ciężko było uwierzyć w to , że te dni tak szybko miną. Miałaś wrażenie, że kartki na kalendarzu mijają bardzo powoli, aż tu nagle zdałaś sobie sprawę, że trudno zobaczyć Ci własne stopy, nie mówiąc już o wiązaniu butów. 

Być może nie miałaś syndromu „wicia gniazda” , ale nie może ominąć Cię kompletowanie wyprawki dla maleństwa. Przeraziła Cię pewnie długa lista, tym bardziej jeśli zostajesz mamą po raz pierwszy. Pieluszki, chusteczki, kremy- tutaj niestety wybór ma swoje granice. Jednak jeśli na liście podchodzisz do słowa „ubranka niemowlęce” – możesz swobodnie uwolnić swoją wyobraźnię. 

Oferta dla noworodków i niemowlaków jest niemalże nieograniczona. Od wygodnych bodziaków, po najbardziej strojne sukienki, opaski, muszki, szelki, czy garnitury już od rozmiaru 56. Na początku warto jednak przystopować fantazję i skupić się na tym co najpotrzebniejsze a zarazem najwygodniejsze dla maluszka, a na fikuśne stroje przyjdzie czas za kilka miesięcy, choć szybko się przekonacie że co piękne i wspaniałe nieczęsto idzie w parze z wygodą i praktycznym użyciem.

Na start warto się zaopatrzyć w podstawowe elementy garderoby dziecka, czyli śpioszki, kaftaniki, body zwykłe i kopertowe, wygodne półspioszki, czy rampersy. Aktualnie producenci prześcigają się w najlepszych wzorach ubranek niemowlęcych i co chwila pojawiają się nowe kolekcje, dlatego też jest w czym wybierać. Sklep Moocha.pl proponuje nie tylko ubranka w wielu kolorach i wzorach, ale przede wszystkim z pełną personalizacją co wyróżnia nas na tle innych marek. Body z metryczką to doskonała pamiątka i idealny strój na pierwszą sesję noworodkową, a body z imieniem dziecka i uroczym tekstem dedykowanym np. dla taty, mamy, dziadków, cioci to urocze prezenty i miłe niespodzianki. Ponadto znajdziecie u nas kilkaset unikalnych projektów, a ubranek z takimi napisami nie dostaniecie w żadnym stacjonarnym sklepie.  

W dobie pandemii warto zadbać o wygodę i bezpieczeństwo podczas kompletowania wyprawki maluszka. Sklep internetowy jest doskonałą alternatywą – zakupy robisz wtedy gdy masz na to ochotę, nie ważne czy jest północ czy niedziela, zamówienia realizowane są ekspresowo a za 2 dni kurier dostarcza przesyłkę prosto do domu lub paczkomatu. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Pamiętaj  – walizka powinna być spakowana miesiąc wcześniej, A Twoje myśli po urodzeniu, mają być skierowane na maluszka, a nie na to czego mu brakuje. Zatem – zapraszamy!

X