0
0.00 
Garderoba niemowlaka – nowe trendy 2021 roku

Można uznać, że ubranka dla noworodków i niemowlaków nie zmieniają się od lat. Każde małe dziecko wyposażone jest w śpiochy, kaftaniki, body, pajacyki, półspiochy czy inne elementy garderoby przeznaczone dla najmłodszych klientów. Czy możemy zatem mówić o trenach w modzie dla niemowląt? Oczywiście że tak, a w każdym kolejnym roku rodzice coraz bardziej świadomie wybierają ubranka dla swoich pociech kierując się różnymi kryteriami.

Przyszli rodzice i młode mamy, którzy po raz pierwszy zmierzają się z koniecznością zakupu odpowiednich ubranek dla noworodka mają nierzadko problem co wybrać, aby ubranka były wygodne, praktyczne, ale zarazem ładne i ciekawe. Świadomość społeczna, aby wybierać dobre jakościowo oraz bezpieczne produkty stale rośnie, dlatego też ten argument staje się bardzo ważny nie tylko w przypadku zakupów spożywczych, ale również ubrań. Kupując ubranka dla niemowlaka rodzice patrzą przede wszystkim na rodzaj materiału, jaki jest jego skład, jak również kraj pochodzenia. Szczególnie w przypadku małych dzieci powinno się unikać chińskich podróbek, wykonanych ze sztucznego i nieprzepuszczalnego materiału. Dlatego podstawowym trendem jest bycie eko i bio, kupowanie ubrań ze 100% bawełny oraz tych wyprodukowanych w Polsce.

Kolejnym trendem jest przede wszystkim oryginalność. Z roku na rok prawdziwym hitem stają się ubranka z nadrukami, a sklepy oferujące takie produkty prześcigają się nowymi pomysłami stale tworząc nowe wzory. Sklep Moocha.pl zajmuje się sprzedażą ubranek niemowlęcych i dziecięcych, a główną ofertę stanowią właśnie bodziaki oraz koszulki z nadrukami. Można tam znaleźć kilkaset gotowych wzorów lub też stworzyć unikalny własny projekt. Największą popularnością cieszą się produkty personalizowane, gdzie nadruk jest wykonywany zgodnie z danymi podanymi przez klienta, zawierające np. imię dziecka, datę itp. Oprócz personalizowanych bodziaków popularnością się cieszą wszelkie humorystyczne nadruki, co najważniejsze w języku polskim, dlatego też dla wszystkich przekaz jest zrozumiałym. „To nie ja wąchaj dalej”, „słodki pączuś”, „mam ciocię Kąsię i nie zawaham się jej użyć”, czy „Mały książę” – to nieliczne przykłady bodziaków,  których nie sposób znaleźć w znanych sieciówkach czy innych  sklepach stacjonarnych.

Najciekawszy trend 2021 roku został podyktowany obecną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, a stworzyli go sami rodzice, którzy w humorystyczny sposób dostosowują się do obecnie panującej sytuacji w kraju. Fantastycznym produktem bardzo często kupowanym w ostatnim czasie jest body „Moi rodzice nie zachowali dystansu społecznego” z datą narodzin dziecka. Takie body może być też ciekawą pamiątką w przyszłości.

Ponadto rodzice coraz bardziej celebrują wszelkie uroczystości. W sklepie Moocha.pl można znaleźć mnóstwo ciekawych wzorów z okazji 1, 2 ,,..5 urodzin, miedzy innymi z imieniem dziecka. Ze względu na inne okazję można wybrać body moje pierwsze święta, „moje pierwsze walentynki”, „mój pierwszy dzień mamy”, „mój pierwszy dzień chłopaka” i wiele wiele innych, każde body oryginalne z datą oraz imieniem dziecka, idealne na prezent, na sesję zdjęciową, czy pamiątkę na długie lata.

Ostatnim z utrzymujących się trendów jest kupowanie takich samych ubrań dla całej rodziny. Koszulki dla mamy i córki, koszulki dla taty i syna, czy dla wszystkich członków rodziny z takim samym napisem. Bardzo popularne w ostatnim czasie są świąteczne sesje zdjęciowe, pierwsze sesje dla nowonarodzonych dzieci itp. Właśnie na te okoliczności wszelkie rodzinne zestawy koszulek stanowią idealny ubiór.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, serdecznie polecamy produkty:

X