0
0.00 
Gdzie zabrać dziecko na Dzień Dziecka
Gdzie zabrać dziecko na Dzień Dziecka?

Każdy maluch czeka z utęsknieniem na 1 czerwca, a jeśli jeszcze jest na to za mały, niebawem się to zmieni. Pamiętaj, że celebrowanie Dnia Dziecka nie musi ograniczać się do kupowania słodyczy lub kolejnej zabawki. W naszym poradniku znajdziesz sześć pomysłów na spędzenie czasu z Twoją pociechą. Sprawdź, gdzie zabrać ją na Dzień Dziecka.

Gdzie zabrać dziecko z okazji Dnia Dziecka?

1 czerwca to dzień, w którym lepiej nie szukać wymówek, by nie spędzić czasu razem ze swoją pociechą. Pamiętaj, że to właśnie on jest najcenniejszym prezentem, jaki możesz podarować synowi lub córce. Mało tego: z każdym kolejnym rokiem taki upominek prawdopodobnie będzie coraz mniej chętnie przyjmowany przez Twoje dziecko, więc korzystaj, póki możesz!

Pomysły na spędzenie czasu razem z dzieckiem: 6 inspiracji na to, co można robić w Dzień Dziecka

Czerwiec sprzyja pięknej aurze, a ta z kolei jest doskonałym pretekstem do spędzenia czasu na zewnątrz. Wykorzystaj to i zabierz dziecko do parku rozrywki, na wycieczkę na łono natury lub do ogrodu zoologicznego. Pamiętaj, że nasze sugestie to tylko propozycje, dlatego inspiruj się nimi, ale nie stroń też od własnych pomysłów! Jeśli masz ochotę poleniuchować z dzieckiem na kanapie, śmiało, ale pod warunkiem, że tego dnia poświęcisz mu całą swoją uwagę.

1. Park rozrywki.

Trudno o dziecko, na którym takie miejsce nie zrobiłoby wrażenia. Kolorowe karuzele, zapierające dech w piersiach kolejki górskie, niekończące się zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki: atrakcje parków rozrywki można wymieniać bez końca.

2. Wycieczka za miasto.

Ubierzcie wygodne koszulki, zapakujcie do plecaka lub worka miękki koc i w drogę! Razem zdecydujcie, gdzie chcecie pojechać. Wypad w góry z nastolatkiem, a może spacer po lesie z maluchem, który kilka kilometrów pokona już samodzielnie? To zaledwie dwie z wielu możliwości!

3. Seans w kinie.

Jeśli pogoda nie dopisuje, wybierzcie się do kina. Pozwól dziecku zdecydować, jaki film obejrzycie. Niech nie zabraknie popcornu i wspólnego komentowania przygód bohaterów z wielkiego ekranu. A po seansie może wyjście na lody? To sprawdzony sposób na to, by dziecięcej radości było jeszcze więcej.

4. Wizyta w centrum nauki.

Masz w domu małą naukowczynię albo kilkuletniego odkrywcę? Jeżeli tak, zabierz swoją pociechę do centrum nauki. Takie miejsce to doskonała przestrzeń do eksperymentowania, odkrywania świata fizyki, chemii i przyrody oraz uczenia się poprzez zabawę.

5. Wycieczka do ZOO.

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem świata zwierząt, zabierz je do ogrodu zoologicznego. Razem będziecie spacerować zielonymi alejkami i podziwiać kolorowe papugi, złote rybki oraz tropikalne słonie i żyrafy. Taka wycieczka pozostanie w pamięci dziecka na długo!

6. Wspólna sesja zdjęciowa.

A może rodzinna sesja zdjęciowa na łonie natury? To nie tylko pomysł na wspólne spędzenie czasu, ale także pamiątka na lata. By uzyskać wyjątkowy efekt, ubierzcie się w specjalne personalizowane koszulki. Takie rodzinne komplety znajdziesz w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach do wyboru, na przykład w wersji Mama + Córka i Tata +Syn. A jeśli wybierasz się na sesję z niemowlakiem, przydadzą Ci się bodziaki z napisami.

Niezależnie od tego, gdzie pójdziesz razem ze swoim dzieckiem, zadbaj o odpowiednią atmosferę. To nie jest trudne! Wyłącz telefon, zapomnij na chwilę o pracy oraz domowych obowiązkach i ciesz się czasem spędzonym z najważniejszą dla Ciebie osobą na świecie.

X