0
0.00 
ZESTAW koszulek rodzinnych na HALLOWEEN - MAMA TATA DZIECKO
Halloween – kontrowersyjne święto coraz bardziej popularne w Polsce

Halloween to święto, które przywędrowało do nas z Ameryki i choć jeszcze 10 lat temu nie każdy o nim słyszał, to dziś nie da się ukryć że panuje na nie wielka moda również w naszym kraju. Czy powinno się je celebrować? Zdania są podzielone, jednak przed określeniem własnego stanowiska warto zapoznać się z jego historią i genezą. 

Halloween jest obchodzone 31 października. W Polsce kojarzy się głównie z przebraniami w duchy, kościotrupy oraz chodzenie przez najmłodszych po domach i zbieraniu cukierków „cukierek, albo psikus”. Kolejnym szczególnym symbolem są wydrążone dynie z wyciętymi oczami i zębami oraz wszelkie straszne słodkości imitujące pająki, nietoperze, wyłupiaste oczy, wampirze zęby, czy ociekające „krwią” ciasteczka. Choć wszystko ma charakter humorystyczny i służy dobrej zabawie, to przez wielu jest krytykowane, zwłaszcza dlatego że przypada bezpośrednio przed świętem zmarłych . Jednak jak widać tradycja HALLOWEEN z roku na rok w naszej polskiej kulturze jest coraz mocniej akcentowana, co widać na sklepowych wystawach, w prywatnych domach, jak również w szkołach i przedszkolach, gdzie święto halloween jest okazją do organizowania atrakcyjnych zajęć i imprez dla dzieci.

Aby przygotować się do święta Halloween wystarczy na prawdę niewiele – dynia, słodycze, ciekawe przebranie i można wesoło spędzić wieczór w gronie rodziny i znajomych. W co się ubrać, aby strój był efektowny, a zarazem nie był jednorazowego użytku? Ciekawym rozwiązaniem są rodzinne zestawy czarnych koszulek z motywem dyni, a dla najmłodszych również halloweenowe zestawy składające się z czarnego body z dynią i napisem „strach się bać” oraz wygodne leginsy w musztardowym kolorze pasujące do tej stylizacji. Koszulki oraz body z nadrukiem pająków, pajęczyn, czy nietoperzy również się sprawdzą na święto Halloween , a później jeszcze długo posłużą do chodzenia na co dzień. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych wzorów body na Halloween.

Święto Halloween to atrakcja dla najmłodszych, ale również okazja do zabawy dla dorosłych. Warto pomyśleć wcześniej o odpowiednim przygotowaniu się do tej okazji i zadbaniu o wszelkie niezbędne atrybuty. 

X