0
0.00 
Kocyki Minky dla dzieci

Milutkie w dotyku kocyki z minky i bawełny w ciągu ostatnich lat zdążyły zaskarbić sobie serca wielu współczesnych rodziców. Ich pociechy uwielbiają przytulać się do puszystych i delikatnych tkanin.

Doceniane przez miliony osób na całym świecie minky jest właściwie polarem, określanym jako tkanina sztuczna. Jednakże zbudowany z włókien poliestrowych polar minky jest czymś więcej; jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku, posiada właściwości oddychające, szybko schnie, a także jest elastyczny (rozciąga się przy użyciu siły). Do produkcji minky zostały użyte najnowsze technologie, które posłużyły do produkcji włókien cieńszych niż bawełna i wełna – nawet kilkadziesiąt razy cieńszych niż ludzki włos. O wyjątkowości produktu stanowi również zastosowanie wysokiej gramatury, ok. 370-380g/m2. Do jego zalet należy dodać, że zdecydowanie ułatwia maluszkom zaspianie i budzi w nich pozytywne emocje. Najpopularniejszym wzorem minky są charakterystyczne kropki, fachowo nazywane Cuddle Dimple, choć materiał ten jest spotykany również w wersji gładkiej.

Nieodłącznym elementem składającym się na wyjątkowość naszych kocyków jest bawełna, której wielobarwne wzory i kolory decydują o designie produktu. Oprócz walorów estetycznych, bawełna posiada także właściwości wpływające na dobrostan naszej skóry. Kocyki wykonane z dobrej jakości bawełny są polecane alergikom oraz osobom z wrażliwą skórą, jest to najdelikatniejsza i najbardziej odpowiednia tkanina dla naszych pociech. Dodatkowo, używana przez nas bawełna organiczna zbierana jest ręcznie, a w procesie barwienia nie używa się chemicznych barwników.

Ponieważ dbamy o nasze dzieci, chcemy im zapewnić wszystko, co najlepsze. Nasze bodziaki dziecięce jak i kocyki minky wspaniale wpisują się w tą filozofię, nie tylko ze względu na materiał użyty do produkcji, ale również sam sposób wykonania. Cenimy sobie towar od lokalnych sprzedawców tworzących Handmade, który został w stu procentach wykonany ręcznie, z najwyższą starannością.

Moocha

Sklep Moocha

14 December 2018
Poprzedni wpis
X