0
0.00 
strój mikołaja dla niemowlaka
Mikołajki – pomysły na oryginalne i spersonalizowane prezenty dla najmłodszych

Kiedy 6 grudnia zbliża się wielkimi krokami, każdy rodzic staje przed trudnym zadaniem. Różnorakie pomysły na oryginalne i spersonalizowane prezenty dla najmłodszych napływają do nas z każdej strony, a wybór tego wymarzonego jest naprawdę trudny.

List do Mikołaja
W przypadku starszych dzieciaków sprawa jest trochę ułatwiona – biorą one sprawy w swoje ręce i piszą list do Świętego Mikołaja. Jeśli tylko masz taką możliwość, skorzystaj z tej wskazówki – dzieciaki zazwyczaj bardzo dobrze wiedzą, czego chcą. W tym przypadku nie ma co kombinować – jeśli wiemy, o czym nasz maluch marzy i mamy możliwość zakupu tej zabawki, książki czy gry, podarujmy mu ją. Kiedy najmłodsi nastawili się na laleczkę LOL z najnowszej serii czy figurkę postaci z Minecrafta, każdy inny prezent może okazać się sporym zawodem. Do torby prezentowej dołączmy krótką notkę „od Mikołaja” i załatwione – nasze dziecko na pewno będzie szczęśliwe.

Coś oryginalnego dla najmłodszych
1-3 letnie dzieci nie mają jednak jeszcze aż tak wyrobionego gustu. Nie do końca rozumieją też koncepcję Mikołajek. Jeśli chodzi o personalizację prezentów, tu najlepiej sięgnąć po mniej wesołe, lecz bardziej praktyczne produkty – bodziaki z imieniem, personalizowane zestawy akcesoriów do karmienia, kocyk niemowlęcy. W tym wieku królują też zabawki interaktywne, wszelkiego rodzaju sortery, duże klocki i puzzle oraz kolorowe, ciekawie wydane książeczki.

Twój oryginalny wzór
No właśnie – spersonalizowanym prezentem dla dzieci w każdym wieku może być gadżet lub ubranko z imieniem. Wielu sprzedawców oferuje wykonanie nadruku lub grawery na swoim produkcie. Może to być imię obdarowywanej osoby, ale też zdjęcie lub specjalna dedykacja. Kubki, kocyki, poduszki i inne gadżety z fotografią z wakacji albo zdjęciem dziecka z ukochanym zwierzakiem to świetny, oryginalny podarunek, który na pewno się nie zdubluje.

Zainteresowania
Spersonalizowanym podarkiem na pewno będzie coś związanego z zainteresowaniami naszych najmłodszych. Jeśli dziecko ma talent artystyczny – rozejrzyjmy się za ciekawym zestawem farb i kredek. Ma swój ulubiony klub piłkarski? Poszukajmy jakiegoś gadżetu z logo albo bodziaka kibica z imieniem. Dziecku dużą przyjemność na pewno sprawi też maskotka, figurka, lub inna zabawka związana z jego ulubioną bajką.

Jeśli nie możemy podeprzeć się listem do Mikołaja, wybór naprawdę oryginalnego, nieszablonowego i jednocześnie satysfakcjonującego podarku może być naprawdę trudny. Warto więc słuchać tego, co nasze dziecko ma nam do powiedzenia.

Poniżej prezentujemy galerię ubranek, które idealnie pasują na prezent Mikołajkowy.

X