0
0.00 
Boże Narodzenie
Najpiękniejsze prezenty Świąteczne dla niemowlaków

Święta to magiczny czas, wielu z nas zaczyna świąteczne przygotowania już kilka miesięczny wcześniej, szczególnie jeśli chodzi o wybór prezentów. Z pewnością nie raz zastanawialiśmy się co komu podarować, tak aby prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zastanawiamy się co podarować w prezencie niemowlakowi lub noworodkowi, który niedawno pojawił się na świecie? Sklep internetowy Moocha.pl wychodzi na przeciw i proponuje oryginalne komplety niemowlęce, które są doskonałym pomysłem na świąteczny podarunek. Stylowy komplecik „Pomocnik Świętego Mikołaja” z imieniem dziecka jest prezentem dedykowanym osobiście dla maluszka.

Pomocnik Św. Mikołaja z imieniem
Pomocnik Św. Mikołaja z imieniem

Jedyny w swoim rodzaju strój jest wygodny, a zarazem doskonale wygląda. Komplet składa się z czerwonego body z personalizowanym napisem oraz mikołajowym paskiem z efektowną, złotą i błyszczącą klamrą oraz z czerwonych spodni, gdzie w miejscu kolanek znajdują się białe choineczki.

Dla dziewczynek proponujemy wersję „Śnieżynki Świętego Mikołaja” składającą się również z czerwonego body i spodni. Ubranka nadają się jako mikołajkowy lub świąteczny prezent, jak również na świąteczną sesję zdjęciową.

Śnieżynka Św. Mikołaja z imieniem BODY + SPODNIE
Śnieżynka Św. Mikołaja z imieniem BODY + SPODNIE

Komplety dostępne są w rozmiarach 56 – 104, a dla starszych dzieci możemy wykonać czerwone koszulki z takim samym nadrukiem. Mikołaj jak co roku bardzo dużo pracy, dlatego przydałoby mu się jak najwięcej małych pomocników oraz śnieżynek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubranek na Boże Narodzenie

X