0
0.00 
Dzień babci i dziadka poduszki koszulki prezenty
Praktyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Praktyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka od przedszkolaków –5 pomysłów na nieoczywiste upominki

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka! Zastanawiasz się, jakie prezenty może podarować im przedszkolak? Jesteś w dobrym miejscu – w tym artykule znajdziesz propozycje 5 upominków, które polubisz za praktyczność i oryginalność. Sprawdź nasze pomysły na nieoczywiste prezenty na Dzień Babci i Dziadka.

Jakie prezenty na Dzień Babci i Dziadka warto kupić? Jakie upominki może podarować z tej okazji przedszkolak?

Kartka z życzeniami? Własnoręcznie zrobiona ramka na zdjęcia, a może kolorowy kubek? To tylko kilka inspiracji, z jakich możesz skorzystać, szukając pomysłu na prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolakowi z pewnością dużo radości sprawi przygotowanie upominku DIY, pamiętaj jednak, że możesz uzupełnić go o dodatkowe gadżety. Dobrym rozwiązaniem jest wybór praktycznych prezentów, które nie zostaną odłożone na półkę tuż po ich wręczeniu.

Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka – 5 propozycji

Jedne z najpraktyczniejszych prezentów? Koszulki! Taki upominek spodoba się zwłaszcza tej babci, która lubi nosić luźne ubrania ze sportowym sznytem. T-shirt tego typu będzie pasować zarówno do dżinsów, dresowych spodni, jak i prostej spódnicy. Za uniwersalność personalizowaną koszulkę polubi także dziadek: będzie mógł nosić ją nie tylko na co dzień – to również pomysł na strój na spotkanie z ukochanymi wnukami lub niezobowiązującą rodzinną imprezę. Równie praktycznym prezentem jest poduszka na Dzień Babci i Dziadka; funkcjonalna i stanowiąca oryginalną dekorację.

1. Śmieszna koszulka dla dziadka

Koszulka Super Dziadek? Już sam napis świadczy o tym, że taki prezent to dobry pomysł! Kupując personalizowany T-shirt dla dziadka, zwróć jednak uwagę nie tylko na jego design, ale także jakość wykonania. Dobrym wyborem będzie model uszyty z wysokogatunkowej dzianiny bawełnianej, który nie straci swojego pierwotnego wyglądu nawet po wielu praniach.

2.      Personalizowana koszulka dla babci

Śmieszna koszulka dla babci może być opatrzona jej imieniem i zabawnym hasłem albo nietuzinkową grafiką. Napis Najlepsza babcia na świecie to tylko jedna z propozycji, na jaką możesz się zdecydować. Inne pomysły? Koszulka dla babci z motywem serc albo T-shirt z dedykacją. Wybierając taki prezent, zdecyduj się na model w ulubionym kolorze przyszłej właścicielki. Możesz też kupić uniwersalną białą lub czarną wersję, która pasować będzie do większości elementów jej garderoby.

3. Koszulka dla przyszłej babci

Koszulka z nadrukiem dla babci, która dopiero oczekuje narodzin wnuka lub wnuczki? Świetny pomysł! Taki T-shirt to również nietuzinkowy sposób na przekazanie mamie czy teściowej informacji o ciąży.

4. T-shirty i body dla wnuków

Babcię i dziadka ucieszą nie tylko T-shirty dla nich samych, ale także koszulki ze śmiesznymi napisami, które założą ich wnuki. Może to być nas przykład model opatrzony hasłem Mam najlepszych dziadków na świecie. Inna opcja to koszulka z napisem Ukochana wnusia babci i dziadka

5. Poduszka na Dzień Babci i Dziadka

Zamiast bluzki czy T-shirtu warto kupić personalizowaną poduszkę. Jakie napisy mogą się na niej znaleźć? Na przykład: Dziadek Staś jest najlepszy lub Kocham Cię Babciu. Wybierając taką poduszkę, sprawdź, z jakich materiałów została ona wykonana. Antyalergiczne wypełnienie czy bawełniana poszewka to rozwiązania, po których poznasz dobre produkty tego typu.

Wszystkie poduszki znajdziesz tutaj: Poduszki dla babci i dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka od przedszkolaka – podsumowanie

Wiesz już, jakie prezenty warto podarować babci i dziadkowi z okazji ich święta. W tej roli dobrze sprawdzą się oryginalne personalizowane koszulki. Możesz umieścić na nich wybrany przez Ciebie napis, imię babci lub dziadka albo dedykację – decyzja należy do Ciebie! Alternatywnym rozwiązaniem są dekoracyjne poduszki: wygodne i niebanalne jednocześnie. Tego typu produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym: www.moocha.pl/shop.

X