0
0.00 
Prezenty na walentynki
Prezent na Walentynki dla żony, męża i dziecka

Walentynki obchodzone 14 lutego od kilku lat stały się komercyjnym a zarazem bardzo chętnie obchodzonym świętem. Pierwotnie było to święto zakochanych, zarezerwowane dla par. Obecnie walentynki są świętem miłości a upominkami obdarowuje się wszystkich swoich bliskich, których kochamy.

Prezent na Walentynki dla dzieci i niemowląt

Rodzice na ogół są tak zakochani w swoim nowonarodzonym dziecku, że ogrom miłości jaką mu dają nie równa się z żadnym prezentem. Choć rodzice każdego dnia okazują dziecku to jak jest dla nich ważne i co trochę kupują mu nowe drobiazgi to jednak w Walentynki również chcą sprawić aby ten dzień był wyjątkowy. Standardowo wszelkie zabawki/gadżety z czerwonym sercem są idealne na ten dzień, jednak z uwagi na bezpieczeństwo dziecka trzeba wybierać wyłącznie te produkty, które są dostosowane do wieku dziecka, a zarazem posiadają atesty świadczące o tym że są odpowiednie dla małych dzieci. Inną formą prezentu może być wyjątkowe body niemowlęce na walentynki. Body niemowlęce z napisem “moje pierwsze walentynki” z imieniem dziecka będzie również doskonałą stylizacją przy pamiątkowej sesji z tego dnia.

Body Moje pierwsze walentynki

Prezent na Walentynki dla żony

Oczywiście w tym ważnym dniu należy również pamiętać o mamie. Mężczyzna, który chciałby zrobić szczególny prezent dla dwóch kobiet swojego życia może zakupić uroczy komplet walentynkowy dla żony i córki. Ten niebanalny prezent z pewnością okaże się miłym zaskoczeniem.

Komplet WALENTYNKOWY dla mamy i córki - koszulka + body
Komplet WALENTYNKOWY dla mamy i córki – koszulka + body

Prezent Walentynkowy dla męża

Dla męża każdy gadżet czy “zabawki” do majsterkowania będą trafionym prezentem. Natomiast jeżeli mąż lubi chodzić w koszulkach to na pewno będzie zadowolony z nowego t-shirtu z nadrukiem. Sprawdzonym prezentem od żony dla męża będzie koszulka “Robię co chce” z wesołym nadrukiem 🙂

koszulka męska na walentynki
Koszulka męska na walentynki

Pamiętaj by nie przesadzać z ilością prezentów. Czasami ważniejszy jest dobry nastrój i miło spędzony wspólny czas “offline” niż dziesiątki różnych prezentów, które schowamy później do szafki.

X