0
0.00 
Prezenty dla niemowlaka od babci i dziadka

Babcie i dziadkowie na ogół rozpieszczają swoje wnuki, chętnie udzielają się do pomocy i niesienia swoich rad 🙂 Równie często przy każdej możliwej okazji chcą podarować dziecku jakiś drobiazg, czy upominek, jednak z czasem brakuje już pomysłów. Jaki prezent od dziadków dla niemowlaka jest trafionym prezentem z punktu widzenia młodej mamy?

Przede wszystkim wszelkie potrzebne rzeczy, które przy małych dzieciach szybko się zużywają: pieluszki, chusteczki nawilżane, artykuły spożywcze, pod warunkiem że babcia wie, jakie rzeczy jada dziecko – mleko, słoiczki, biszkopty, owoce, czy musy. Kolejnym rodzajem trafionych i praktycznych prezentów są ubranka. Dziecko szybko rośnie, początkowo co miesiąc zmienia rozmiar na większy, ponadto szybko się brudzi. więc garderobę trzeba wymieniać często a jest to nie mały wydatek. Kolejne ubranko zawsze cieszy i jest w ciągłym użytku. 

ukochana wnusia
Body Ukochana Wnusia

Sklep internetowy Moocha.pl specjalnie z myślą o kochanych babciach i dziadkach stworzył specjalną kategorię, w której mogą kupić urocze body niemowlęce i koszulki dedykowane specjalnie dla wnuków.  Wśród wielu dostępnych wzorów zdecydowanie największą popularnością cieszą się body na dzień babci i dziadka z napisem „Ukochana wnusia/ukochany wnusio babci i dziadka”. W ten sposób można podarować dziecku nie tylko kolejny zwykły upominek, ale wyrazić również swoje uczucia. Znaleźć można również bardziej żartobliwe i spersonalizowane wzory jak np. „Babcia Zosia tu była” i moc całusków do tego. Oprócz typowych wzorów dla wnuków posiadamy setki innych dobrych na każdą okazję. Robiąc zakupy w naszym sklepie można zakupić wiele uroczych i praktycznych prezentów dla dziecka, które nie tylko świetnie wyglądają ale przede wszystkim dbają o wygodę maluszka.

X