0
0.00 
Prezenty na walentynki dla niemowlaka, mamy i taty

Dużymi krokami zbliża się święto zakochanych czyli Walentynki. Nazwa ta pochodzi od świętego Walentego.  Wiele lat wcześniej tradycją było wysyłanie listów,  w których anonimowo albo i nie, wyznawano miłość drugiej osobie . Z upływem lat święto nabrało bardziej komercyjnego nastroju, a okazywanie miłości i sympatii, polega po prostu na obdarowywaniu się prezentami,  kwiatami lub zapraszaniu na kolację. 

Koszulka ZAJĘTA moje serce należy do MĘŻA
Koszulka ZAJĘTA moje serce należy do MĘŻA

Nasz sklep wychodzi świętującym na przeciw z szerokim wachlarzem pomysłów. Mamy propozycje nie tylko dla zakochanych,  ale również dla tych, u których rządzą już poważniejsze uczucia miłości czy rodzicielstwa.  Jeśli przygotujesz mężowi kolację i podasz ją ubrana w naszą koszulkę „Moje ♡ należy do męża”, gwarantujemy, że mąż poczuje się wyróżniony,  a jego tego urośnie do niebotycznych rozmiarów lub kiedy zapalisz wieczorem świece i położysz się obok poduszki , na której nadrukujemy Twoje indywidualne wyznanie…tak, ta noc będzie wyjątkowa:)

Panowie – nie zapominajcie o swoich drugich połówkach.  Może tym razem zamiast kupna róży,  założysz wieczorem w koszulkę „Moje ♡ należy do żony”. Widząc jej zaskoczenie i łzy wzruszenia,  poczujesz że było warto,  odejść tego dnia od praktycyzmu.  

Koszulka ZAJĘTA moje serduszko należy do TATUSIA
Koszulka ZAJĘTA moje serduszko należy do TATUSIA

Posiadamy również szeroką gamę pomysłów na drobny upominek dla naszych milusińskich. Kolorowe body na walentynki z napisem „Zajęty  Moje ♡ należy do mamusi” lub „Zajęta Moje ♡ należy do tatusia„. Mamy także koszulki dziecięce w większych rozmiarach dla starszych dzieci i pomysły graficzne typu : ” Kocham Mamusię” i ” Kocham Tatusia „.  W ten sposób można skompletować prezenty dla całej rodziny,  które pozostaną miłym akcentem nie tylko na walentynki. 

Dla wszystkich zakochanych i tych młodych i tych z całkiem okazałym stażem proponujemy zupełną nowość – czerwone koszulki z napisem na męskiej „Weź nie pytaj”, a na damskiej „weź mnie przytul”. Uroczy zestaw w parze tworzący oryginalny duet, ale również w pojedynkę nadają humorystyczny akcent. W tym wszystkim pamiętajmy,  aby nasze uczucia okazywać każdego dnia, nie tylko 14 lutego. Pocałuj żonę przy śniadaniu  lub męża przed wyjściem do pracy.  Kochajmy się nie tylko od święta,  ale na co dzień, aby uczucia były wieczne.

X