0
0.00 
Body niemowlęce ELFik na święta BOŻE NARODZENIE
Rodzinna sesja świąteczna – ubrania dla całej rodziny

Okres okołobożonarodzeniowy to doskonały czas na wykonanie rodzinnej sesji zdjęciowej. By podkreślić jej świąteczny klimat, przygotuj odpowiednie, kojarzące się z Gwiazdką ubrania. Czerwone T-shirty z bożonarodzeniowym motywem, personalizowane stroje czy mikołajkowe nakrycia głowy to tylko niektóre pomysły, które możesz wykorzystać, szykując takie stylizacje.

Jak się ubrać na świąteczną sesję? Postaw na klasyczne stroje

Do podniosłego bożonarodzeniowego nastroju pasować będą proste, ale eleganckie ubrania. Mała czarna, satynowa sukienka w odcieniu butelkowej zieleni albo komplet składający się z kremowej marynarki i spódnicy w tym samym kolorze to pomysły na stroje dla mamy. Tata z kolei może wybrać ponadczasową białą koszulę i materiałowe spodnie. Dziewczynkom z pewnością spodoba się perspektywa założenia tiulowej spódniczki, do której pasować będzie basicowa bluzka. Z kolei w roli chłopięcej świątecznej stylizacji sprawdzi smoking w wersji mini.

Dopasowane świąteczne ubrania dla całej rodziny

Jeśli wolisz bardziej swobodne outfity, zamiast wizytowych strojów na sesję świąteczną wybierz rodzinny zestaw ubrań matchy-matchy. By stworzyć taką stylizację, połącz ze sobą dżinsy i czerwone T-shirty ze świątecznymi nadrukami. Tego typu bożonarodzeniowe koszulki dla całej rodziny znajdziesz tutaj: https://moocha.pl/tag-produktu/boze-narodzenie/. Żeby dodatkowo uatrakcyjnić stylizację, zdecyduj się na personalizowane stroje, na przykład dziecięce body niemowlęce z imieniem czy bluzki dla dorosłych opatrzone zabawnymi świątecznymi hasłami.

W tym roku na topie jest komplet koszulek czerwonych z nadrukowanym wzorem sweterka oraz w środku napis – mama, tata oraz imię dziecka. Jest to totalny HIT w tym sezonie świątecznym.

Komplet koszulek Świątecznych MAMA TATA DZIECKO sweterki

Jak ubrać niemowlaka na bożonarodzeniową sesję fotograficzną?

Zastanawiasz się, jak ubrać niemowlaka na świąteczną sesję zdjęciową? W tym przypadku również sprawdzą się typowo bożonarodzeniowe stroje. Może to być wspomniany wyżej minismoking, zestaw składający się z czerwonego body i półśpiochów w takim samym kolorze albo elegancka niemowlęca sukienka. Dla maluszków najbardziej topowy w tym sezonie świątecznym jest body małego ELFA

Body niemowlęce ELFik na święta BOŻE NARODZENIE

Bożonarodzeniowe nakrycia głowy

Najlepszym uzupełnieniem stylizacji na świąteczną sesję będzie kojarzące się z Bożym Narodzeniem nakrycie głowy. W tej roli bez wątpienia sprawdzą się klasyczne czapki Świętego Mikołaja. Zamiast nich możesz wykorzystać zimowe – na przykład białe lub zielone – czapki z pomponami. Te, choć w codziennych outfitach wyglądają dość pretensjonalne, dobrze wpiszą się w bożonarodzeniowy klimat sesji. Inna opcja to opaska z gwiazdkowym motywem.

Zestawy, które możesz wykorzystać nie tylko podczas sesji zdjęciowej

Pamiętaj, że czerwony sweter, koszulka udekorowana zimowym printem czy niemowlęce body inspirowane strojem Mikołaja możesz wykorzystać nie tylko podczas świątecznej sesji zdjęciowej. Takie ubrania przydadzą Ci się również do stworzenia innych stylizacji. Przykłady? Czerwony dziecięcy komplet to pomysł na wigilijny strój dla niemowlaka, a T-shirt z zabawnym gwiazdkowym napisem możesz założyć na firmową imprezę bożonarodzeniową.

Więcej wspaniałych ubranek w naszym sklepie www.moocha.pl/shop

X