0
0.00 
body na roczek
Pomysły na trafiony prezent na roczek dla niemowlaka

Pierwsze urodziny dziecka są niemałym wydarzeniem dla dziecka, rodziców i najbliższej rodziny. Zwyczajowo tzw. roczek świętuje się dość uroczyście w większym gronie, a jak na urodzinową imprezę przystało nie wypada przyjść z pustymi rękami. Co więc podarować w prezencie rocznemu maluszkowi?

Zawsze udanym prezentem, zwłaszcza z punktu widzenia rodziców są pieniądze. Solenizant natomiast znacznie bardziej cieszyłby się z zabawek – jednak wybór jest na prawdę trudny, tak aby zabawka była bezpieczna, adekwatna do wieku dziecka oraz aby się nie okazało, że jednak maluszek już taką rzecz posiada w swojej kolekcji. Warto też mieć na uwadze opinię rodziców w tej kwestii, np. w ciasnym mieszkaniu nie będą mile widziane wielkie lub składające się z setki elementów zabawki, natomiast bardziej tradycyjni rodzice, stawiający na harmonijny rozwój dziecka mogą nie być zadowoleni z plastikowych i głośno grających zabawek.

Trafionym prezentem dla maluszka mogą być np. ubranka niemowlęce. Maluszek otrzyma coś tylko dla siebie, a zarazem będzie to rzecz praktyczna , która zadowoli również rodzica. Co więc wybrać? Z pewnością jeśli decydujemy się na prezent w postaci odzieży powinniśmy postawić na jakość i oryginalność. Tanie ubranka ze znanych sieciówek z pewnością nie będą prezentem z efektem wow, warto pójść o krok dalej i kupić coś czego maluszek jeszcze nigdy nie nosił, a rodzice być może jeszcze nie znają.

Oryginalne bodziaki z napisami mogą być doskonałym prezentem nie tylko urodzinowym. Zabawne napisy „Rany julek, trafił mi się najlepszy wujek„, „Mam Ciocię Agatkę i nie zawaham się jej użyć„, „Babcia Ula tu była” z całuskami to tylko nieliczne przykłady oryginalnych pomysłów na body z nadrukiem, które może dopełnić urodzinowy prezent. Spośród licznych wzorów można wybrać również te typowo urodzinowy np „Ale szok mam już rok” , „król imprezy z imieniem dziecka„, czy wiele innych. Body można kupić samodzielnie, w zestawie ze spodniami lub dla dziewczynek wersje z tiulową spódniczką czy też uroczą opaską z kokardą do kompletu.

Jeżeli chodzi o typowe ubranka na pierwsze urodziny to tutaj proponujemy personalizowane body na roczek z jedynką. W ofercie naszego sklepu mamy wiele świetnych propozycji na roczek dla maluszka, które nie tylko będą oryginalnym trafionym prezentem, ale również bardzo praktycznym.

Wybierając urodzinowy prezent miejmy na uwadze to, aby przede wszystkim był wyjątkowy i podarowany prosto z serca, gdyż nie jest najważniejsza jego cena, ale wartość sentymentalna. Postarajmy się aby ten prezent był wyjątkową pamiątką na długie lata.

X