0
0.00 
prezenty dla przyszłej mamy
Prezent z okazji zajścia w ciążę dla przyszłej mamy

Dla jednych ciąża jest skrupulatnie zaplanowana, dla drugich bywa totalnym zaskoczeniem, jednak i w pierwszym i drugim przypadku jest to ogromna niespodzianka dla bliskich, a tak ważne wydarzenie warto uczcić w niecodzienny sposób.

JAK PRZEKAZAĆ NAJBLIŻSZYM WIADOMOŚĆ O ZAJSCIU W CIĄŻĘ?

Dwie kreski na ciążowym teście potrafią przyprawić o dreszcze i często sam test podarowany/pokazany mężowi lub partnerowi wystarczy aby przekazać tę cudowną nowinę. Jednak niektóre mamy chcą to zrobić w nieco bardziej oryginalny sposób, jak np. podarowanie prezentu w postaci bucików, grzechotki czy body z nadrukiem sugerującym że właśnie zostanie TATĄ. Tego typu prezent jest uroczy, a zarazem będzie świetną pamiątką, którą w przyszłości wykorzystana narodzony maluszek. Podobnie bywa w przypadku dziadków. Wręczone body niemowlęce z nadrukiem „najlepsi dziadkowie na świecie” są wymowna informacją. W przypadku, gdy rodzice spodziewają się kolejnego dziecka doskonałym sposobem na przekazanie dobrych wieści są body niemowlęce lub koszulki dziecięce z napisem „będę starszym bratem” , „będę starszą siostrą„. Maluch ubrany w ten sposób np. na rodzinnym przyjęciu w mgnieniu oka przekaże wszystkim nowinę, a taka forma przekazu wywoła uśmiech na twarzy bliskich.

PREZENT DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Choć starsze pokolenia w dalszym ciągu wierzą w przesądy „o zapeszaniu” i sugerują aby nie robić za wczasu zakupów dla dziecka, to jednak współcześnie odchodzi się od tych tradycji, a radość z ciąży okazuje się na wiele sposobów. W momencie, gdy w czasie świąt Bożego Narodzenia lub innych okazji w gronie naszych najbliższych znajduje się kobieta w ciąży to miłym gestem jest podarowanie upominku dedykowanego właśnie dla dziecka.
Symboliczne drobiazgi wywołają ogromną radość, a takim idealnym prezentem są np. skarpetki niemowlęce z napisem I ♥️ MOM , I♥️DAD lub body niemowlęce baby 2023 – z datą , w którym przyjdzie na świat maluszek. W ramach gratulacji można dla przyszłej mamy podarować upominek nawiązujący do jej stanu, koszulka damska z napisem super mama lub body niemowlęce mam super mamę na pewno sprawią wiele radości oraz będą praktycznym prezentem.

PREZENT NA BABY SHOWER

Od kilku lat coraz bardziej stają się imprezy typu „baby shower” , czyli impreza organizowana dla przyszłej mamy tuż przed porodem. Celem tej okazji jest przede wszystkim świętowanie błogosławionego stanu matki oraz radość z faktu, że niebawem pojawi się dziecko na świecie i jest to być może ostatnia w najbliższym czasie impreza kiedy przyszła mama może się beztrosko bawić ? oczywiście pierwotnym znaczeniem „baby shower” to tzw. deszcz prezentów dla mamy i dziecka. Co zatem wybrać ?

POMYSŁY NA PREZENT Z OKAZJI BABY SHOWER

Baby SHOWER jest z reguły imprezą zarezerwowaną dla Pań – siostry, przyjaciółki, kuzynki. A jak nowa tradycja karze trzeba mieć upominki zarówno dla mamy i dziecka.

Prezenty dla przyszłej mamy:

Prezenty dla niemowlaka:

Oczywiście w przypadku takiej okazji warto wcześniej porozmawiać i wspólnie ustalić prezenty, aby się one nie powtarzały. Dobrze jest też np. Złożyć się na jedną droższa rzecz typu miś szumis, bujak lub laktator ręczny.

JAK WYBIERAG PTEZENTY DLA DZIECKA?

Jeśli już decyzja odnośnie zakupu została podjęta to warto zwrócić uwagę jaki produkt kupujemy dla dziecka. Warto wybierać sprawdzone marki oraz ubranka że 100% bawełny. Prezent ma być nie tylko ładny ale też praktyczny i bezpieczny dla dziecka.

X