0
0.00 
Prezenty dla dzieci na Mikołaja
Prezenty dla dzieci na Mikołaja – dla Przedszkolaków i dzieci ze Żłobków

Prezenty dla dzieci na Mikołaja

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki czyli dzień Świętego Mikołaja.  Dzisiaj już mało kto pamięta, kim był Św.  Mikołaj  – biskup, patron m.in dzieci i ubogich. Dzisiaj kultywujemy ten dzień, poprzez wzajemne obdarowywanie się prezentami.  Z czasem ten dzień stał się na tyle popularny i wyjątkowym że podarki przygotowujemy nie tylko dla własnych pociech, ale również myślimy o szerszym gronie odbiorców.

Okres przedszkolny i wczesnoszkolny to chyba najpiękniejszy czas dla dzieci. Wtedy jeszcze z przekonaniem wierzą w Mikołaja i przed każdym do tego się przyznają. Dlatego nie możemy ich zawieść, aby jak co roku poczuli te prawdziwą magię. W końcu dla nas rodziców przez cały listopad najlepszym sposobem na niesfornych rozrabiaków jest powiedzenie „A Mikołaj stoi i patrzy, komu przynieść prezenty” ?. Dlatego, aby te słowa działały na dzieci jak najdłużej warto się nieco wysilić, ten jeden dzień w roku .

Personalizowane prezenty

Tradycją zaczyna robić się, dawanie prezentów w żłobkach i przedszkolach. Trójki klasowe rodziców mają nie lada wyzwanie, aby kupić coś w ramach budżetu klasowego oraz  zadowolić każde dziecko. Jak wiemy w obecnych czasach jest przepych zabawek i innych gadżetów, stąd też ciężko wybrać coś aby nie okazało się że jakieś dziecko lub kilkoro z nich daną rzecz posiada w domu od dawna, przez co mogłoby się czuć rozczarowane i zawiedzione. My wychodzimy na przeciw takim zadaniom. Proponujemy personalizowane koszulki dla przedszkolaków albo imienne body lub śliniaczki dla młodszych dzieci. Z doświadczenia wiemy, że taka personalizowana koszulka, stworzona przez Mikołaja specjalnie z myślą o konkretnym dziecku cieszy bardziej niż kolejna zabawka zaraz rzucona w kąt. Na dodatek będzie to super pamiątką przy klasowym zdjęciu z Mikołajem. Taki prezent dzieci będą wspominać jeszcze długi czas.

A co jeśli musisz również przygotować prezenty dla własnych dzieci, chrześniaków, bratanic i siostrzeńców? Grudzień to ciężki czas pod względem wydatków. Każdy rodzinny budżet zostaje mocno uszczuplony.  Chcesz aby Twoje prezenty były oryginalne A  jednocześnie niezbyt drogie? Nasze ubranka zajmują wysokie miejsce w obu tych kategoriach. Zamiast kupować dziecku kolejną plastikową zabawkę, zastanów się nad świąteczną piżamką, która będzie długo służyła, A być może przyda się jeszcze następnym dzieciom. Dodatkowo wybierając prezent w naszym sklepie, uczysz dziecko dbania o środowisko, co jest niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach. Kolejne kilogramy plastiku, które tylko na chwilę zaabsorbują dziecko, zamień na prezent, który będzie praktyczny i bardziej ekologiczny, ze względu na jego trwałość i długość użytkowania.  Od małego zaszczep w dziecku troskę o środowisko, A później zaprocentuje to i nie będziesz musiała zaspokajać kolejnych kaprysów Twoich pociech. 

Piżamy dziecięce, ubranka niemowlęce, komplety dla młodszych, body dla milusińskich  – to wszystko znajdziesz u nas. Twój pomysł przechodzi przez nasze ręce. Wysoka jakość gatunku, sprawi że kolejne dzieci, mogą nosić nasze ubranka . Zadbaj o niesamowity prezent, tworzony z sercem i pasją, pod indywidualne życzenia naszych klientach.

X