0
0.00 
Body boże narodzenie, ubranka
Prezenty dla NOWORODKA z okazji Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia

Niemal w każdej rodzinie znajdzie się osoba urodzona końcem roku. Dzieci urodzone w listopadzie i grudniu zostały poczęte w okresie Walentynek i bardzo wczesnej wiosny stąd też narodzin w tym czasie z pewnością nigdy nie jest mało. Czy w Waszym najbliższym otoczeniu oczekujecie właśnie na maluszki urodzone w listopadzie i grudniu? Czy myślicie z wyprzedzeniem o świątecznym prezencie dla nich?

Co zatem kupić nowonarodzonemu dziecku z okazji Mikołajek i Świąt? Na zabawki z pewnością jeszcze przyjdzie pora, dlatego warto pomyśleć o czymś bardziej praktycznym i przydatnym  na ten moment dla dziecka. Zapas pieluszek, chusteczek i innych artykułów higienicznych z pewnością ucieszy rodziców, bo tych nigdy nie jest mało, a potrafią znacznie nadszarpnąć domowy budżet 🙂 Taki rodzaj prezentu z pewnością sprawdzi się dla tych, którzy nie mają do tego głowy i robią je na ostatnią chwilę. Warto jednak zastanowić się nad prezentem trochę wcześniej, tak aby był bardziej wyszukany, aby nowonarodzone dziecko nie dostało pod choinkę tylko pieluszek, ale by było tam coś z efektem „wow”, na co normalnie rodzice nie pozwoliliby sobie wydać pieniędzy lub coś niebanalnego, dedykowanego specjalnie dla maluszka.

Wiele osób wierząc w przesądy woli nie kupować nic dla dziecka dopóki nie przyjdzie na świat. Warto odsunąć zabobony w zapomnienie, bo pozytywne nastawienie i radość z oczekiwania na maluszka niesie więcej dobrego niż strach. Rodzice, dziadkowie i najbliżsi dziecka, które np. rodzi się w połowie grudnia najczęściej zapominają lub nie mają czasu aby przygotować prezent czy odświętny strój dla nowego członka rodziny dopiero po jego narodzinach. Dziecko tego nie będzie pamiętać, ale warto szczególnie celebrować ten czas pierwszych wspólnych świąt. Nie czekajcie na koniec, świąteczne zakupy warto zrobić na co najmniej miesiąc wcześniej i być w pełni przygotowanym na przyjście na świat maluszka.

Sklep Moocha wychodzi na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów i przygotował specjalną ofertę świąteczną dla najmłodszych. Komplety wyprawkowe, body na boże narodzenie, spodnie, spódniczki , czapeczki i wiele innych elementów garderoby ze szczególnymi napisami i personalizacją w świątecznych kolorach. Dla najmłodszych dzieci w rozmiarze 56-62 a na specjalne życzenie nawet w rozmiarze 50.

Nie ma lepszej pamiątki z pierwszych świąt jak sesja zdjęciowa z maluszkiem ubranym np. w Body Mikołaj lub Body pomocnik św Mikołaja z imieniem. Czerwone body z napisem „Antoś – pomocnik świętego Mikołaja” w zestawie ze spodniami to idealny prezent na pierwsze mikołajki dla noworodka.  Na Boże Narodzenie idealnym strojem może być rodzinny zestaw koszulek świątecznych dla rodziców i dziecka ze świątecznym motywem i personalizacją. Ponadto komplety wyprawkowe czy wszelkie inne ubranka będą praktycznym i adekwatnym do okazji prezentem.

świąteczny zestaw rodzinny
Świąteczny zestaw rodzinny

Co najważniejsze. Tak samo jak nie warto odkładać zakupów świątecznych na ostatnią chwilę tak samo NIE MOŻNA kupować świątecznych ubranek „na zapas” bo dziecko tak szybko rośnie. Pamiętajmy że święta szybko miną, a ubranie ma być na dziecko dobre w święta a nie za miesiąc lub dwa. Kupując ubranka na wyrost sprawimy, że dziecko będzie w nich źle wyglądać, ale przede wszystkim będzie się źle w nich czuć. A body z choinką „wesołych świąt życzy Zosia” powinno być dobre maksymalnie do lutego a nie świąt wielkanocnych 🙂

X