0
0.00 
ZESTAW koszulek Świątecznych MAMA TATA DZIECKO Pomocnicy Mikołaja
Stylizacje Świąteczne dla niemowląt, dzieci i rodziców

Stylizacje Świąteczne – Święta to magiczny i wyjątkowy czas, na pierwszym miejscu stawiamy na przygotowanie się do świąt, czyli kupno prezentów, udekorowanie domu, wielkie porządki oraz przygotowanie świątecznych potraw. Czasem w tym przedświątecznym biegu zapominamy o sobie oraz o strojach, w które ubierzemy siebie i dzieci w czasie świąt. Co zatem wybrać na ten wyjątkowy czas? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni strój dla Ciebie i Twoich dzieci z uwzględnieniem ich wieku.

Jak ubrać noworodka na Święta?

Noworodek. Jeśli twój maluszek ma się urodzić w grudniu i najbliższe święta będziecie spędzać w większym gronie warto już teraz pomyśleć o stroju dla maluszka. Po porodzie i w pierwszych dniach życia dziecka nie będziesz miała głowy do myślenia o świętach gdyż cały czas będziesz skupiać na swoim maleństwie. W te pierwsze święta pomyśl przede wszystkim o wygodzie, na sukienki czy eleganckie koszule przyjdzie czas w następnym roku. Dla noworodka najlepiej sprawdzi się wygodne body oraz bez uciskowe spodenki, najlepiej w czerwonym kolorze i świątecznym motywem np. choinek. Do tego ciepłe skarpetki frotte z gwiazdką i świąteczny zestaw jest gotowy. By ten pierwszy świąteczny strój był zarazem wyjątkowy warto zakupić personalizowane body np. z napisem „moje pierwsze święta – Marysia” i wesołym wizerunkiem Mikołaja. W przypadku noworodka na ogół nie ma dużego ryzyka na poplamienie ubranek, dlatego wystarczy wyposażyć się w 2 sztuki świątecznego body, oczywiście w odpowiednim rozmiarze, najlepiej 56 tak aby ubranko się odpowiednio prezentowało. Nie kupujcie świątecznych ubrań „na zaś”

Jak ubrać kilkumiesięczne dziecko?

Jeśli chodzi o maluchy w wieku 2-3 miesięcy można sugerować się radami dla noworodka, natomiast w przypadku nieco starszych dzieci, które pełzają , raczkują i są bardziej aktywne radzimy przede wszystkim wyposażyć się w większą ilość świątecznych rzeczy, gdyż ryzyko poplamienia jest większa. Polecamy przede wszystkim wyjątkowy komplet świąteczny dla niemowlaka, zestaw „moje pierwsze święta z bałwankiem i mikołajem” oraz komplet „reniferek” w skład którego wchodzi personalizowane body z reniferem i imieniem dziecka , czerwone spodnie oraz urocze skarpetki z rekiferkami. Do tego warto dokupić dodatkowe wyjątkowe body na Boże Narodzenie, których tak na prawdę nigdy nie jest mało ? dodatkowo w przypadku starszych niemowlaków warto pomyśleć o dodatkowym wizytowym stroju . Dla dziewczynek polecamy zestawy z tiulowymi spódniczkami oraz opaska, natomiast dla chłopców eleganckie komplety w skład którego wchodzi body imitujące koszule z szelkami oraz ciepłe czarne spodnie.

Co dla rocznych maluszków na Święta?

Dzieci 1-2 lata. Dla starszych maluszków również polecamy body, praktyczne, podtrzymujące pieluszkę, chroniące plecki przed marznięciem. Body z napisami „moje drugie święta” z imieniem, eleganckie komplety oraz „strój Mikołaja dla niemowlaka” będą wyjątkowym a zarazem wygodnym strojem dla energicznego dwulatka .

Strój Mikołaja

Co dla tych co już biegają?

Dzieci 2+ . W przypadku starszych dzieci na ogół rodzice sięgają po koszule z mankietami w przypadku chłopców oraz wizytowe sukienki w przypadku dziewczynek i taki strój jest jak najbardziej adekwatny do okazji i wskazany przy wigilijnym stole. Jednak nie oczekujemy od dzieci ze całe święta wytrzymają w tego typu stylizacji, dlatego warto się również wyposażyć w świąteczne podkoszulki, w których będzie dziecku wygodnie a zarazem ładnie . Dla chłopców polecamy czerwone koszulki (w rozmiarze od 86 do 146) z napisem „Krzyś – pomocnik Świętego Mikołaja”, natomiast dla dziewczynek „Hania – śnieżynka świętego Mikołaja”.

Stylizacja Świąteczne dla rodziców

Rodzice. Oczywiście nie zapomnijcie też o sobie ? koszula i garnitur dla taty, a dla mamy sukienka, jednak warto też rzucić czasem na luz i oprócz stroju wizytowego zaopatrzyć siebie i cała rodzinę w wyjątkowa świąteczna stylizacje. Polecamy zestawy świąteczne – pomocnicy mikołaja, czapki mikołaja, renifery, rogi renifera i inne. Stwórz świąteczna stylizacje dla całej rodziny! Jeśli cała rodzina ubierze się w identyczne koszulki to zaskoczycie tym każdego, dodatkowo jest to fantastyczny pomysł na strój do świątecznej sesji zdjęciowej! Co najważniejsze komplety mogą się składać z nieograniczonej ilości elementów, do wyboru koszulki męskie, damskie, dziecięce, body, różne kolory, rękawy długie i krótkie, możliwość personalizacji każdej sztuki. Jeśli już zapoznałeś się z naszymi wskazówkami to zachęcamy do zajrzenia to naszej bożonarodzeniowej kategorii i stworzenia świątecznej stylizacji dla całej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą ubranek Świątecznych

X