0
0.00 
Święto babci i dziadka
Święto babci i dziadka – jakie prezenty?

Styczeń jest miesiącem,  w którym swoje święto mają najstarsi z naszych najbliższych – Babcie i Dziadkowie. Tradycja celebrowania tego dnia w Polsce nie jest dość długa,  ale daje nam możliwość w sposób niecodzienny, wyrażenia swojej miłości i wdzięczności.  Dziadkowie od najmłodszych naszych lat rozpieszczali nas i niejednokrotnie stawali w naszej obronie. Na co dzień być może zapominamy o wszystkim co dla nas zrobili i robią.  Zatem zadbajmy aby w te dwa dni nasza pamięć wywołała na ich twarzach uśmiech,  który wygładzi nawet najgłębsze zmarszczki.

Z roku na rok prezenty i preferencje zmieniają się. Wcześniej wystarczyła czekolada lub bombonierka.  Jednakże im bardziej rośnie nasza świadomość zdrowotna i żywieniowa,  tym częściej staramy się odchodzić od standardowych prezentów na rzecz bardziej zdrowych i oryginalnych. 

Sklep Moocha.pl oferuje wam spersonalizowane prezenty,  które na pewno zaskoczą i ucieszą dziadków, a ten gest będzie przypominał o naszym przywiązaniu i miłości nie tylko w styczniu,  ale każdego dnia w roku. Proponujemy wyjątkowe koszulki dla babć z napisami „Najlepsza babcia na świecie” lub koszulka dla super babci z wesołą grafiką i personalizowanym napisem „Zosia – Super babcia” (rozmiary XS-3XL) oraz analogiczne koszulki dla super dziadka w numeracji S-4XL. Mamy również poduszki dla babci z własną dedykacją, które będą równie miłe dla oka jak standardowy kwiat w doniczce. Proponujemy również pomysł,  który z pewnością wzruszy niejedno serce, A mianowicie bodziaki dla najmłodszych z napisem: „Mam najlepszych dziadków na świecie ” lub „Body Kocham Babcię i Dziadka – Antoś „. Widok wnuczka lub wnuczki w takim stroju będzie również doskonałym prezentem i miłą dla serca niespodzianką.

Nasi dziadkowie coraz częściej dużo czasu spędzają przed komputerem, więc dla nich również mamy coś wyjątkowego.  Zamiast oklepanej czekolady,  proponujemy pragmatyczny, a równocześnie oryginalne podziękowanie,  jakim będzie dedykowane body typu : ” Julcia – kochana wnusia ” albo „Body Ukochany wnusio Babci i Dziadka”. Jest to upominek od serca,  który przez dłuższy czas pozostanie pewnego rodzaju pamiątką. W naszym sklepie ofertuje kilkadziesiąt ciekawych wzorów body na dzień babci i dziadka.

Nasze bodziaki można nabyć od najmniejszej numeracji 54 do 104. Dla starszych dzieci można kupić koszulki dziecięce w rozmiarach 86-140. Najwyższa jakość wykonania, 100% bawełna, produkt Polski. Wasze indywidualnie pomysły my urzeczywistnimy trwałym nadrukiem. Polecamy również świetne piżamki dla dzieci z imieniem.

Mimo ciągłego rozwoju cywilizacji , postępu i gonitwy,  pamiętajmy że najmilszym gestem nie będzie dobro materialne , ale czas , który powinniśmy poświęcić najstarszym,  nie tylko dwa razy w roku . Miejmy to na uwadze i w naszym sercu.  Okazujmy swoją miłość każdego dnia, aby kiedyś nie było za późno. 

X